Jesteś tutaj: › Sacrosong › Sacrosong 2015
Sacrosong 2016

Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Kaliszu oraz Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu uprzejmie zapraszają do uczestnictwa w  XXVI Diecezjalnym Przeglądzie Pieśni i Piosenki Religijnej „SACROSONG 2015”, który odbędzie się w dniach 10 i 11 października 2015 r. w kościele pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Kaliszu.

Celem przeglądu jest pobudzanie i rozwijanie zainteresowań muzycznych oraz twórczości religijno – artystycznej młodzieży. Podobnie jak w latach ubiegłych zainteresowanie przyjazdem do Kalisza wyrażają młodzi ludzie nie tylko z diecezji kaliskiej, ale z całej Polski. Atmosfera zarówno Przeglądu, który ma charakter konkursowy, jak też Koncertu Galowego sprzyja nawiązywaniu kontaktów oraz dokonywania porównań własnego dorobku artystycznego z dorobkiem innych.

Bliższych informacji udziela ks. prałat Stanisław Tofil- proboszcz parafii (tel.: 0-62 765-31-01) oraz  CKiS (tel.: 0-62 764-10-48).

Regulamin „SACROSONGU” dostępny w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu, ul. Łazienna 6 (Dział Artystyczny), w Parafii św. Apostołów Piotra i Pawła w Kaliszu, Pl. Boh. Westerplatte 1-3 oraz na stronach: www.parafiapiotraipawla.kalisz.pl  i www.ckis.kalisz.pl

Bardzo prosimy o rozpropagowanie idei Przeglądu wśród innych wykonawców i zespołów. Wszystkich będziemy serdecznie witać w gościnnym Kaliszu!

Parafia św. Ap.Piotra i Pawła w Kaliszu

i CKiS w Kaliszu