Jesteś tutaj: › AKTUALNOŚCI :: Zaproszenie

Zaproszenie

Przyjdź Jasnogórska Pani!

Zaproszenie

W dniu 18.01.2011r. rozpoczęliśmy w naszej parafii dziewięciomiesięczną nowennę przygotowująca nas na spotkanie z Matką Bożą w znaku Jasnogórskiego Obrazu. Będzie to nasze osobiste przygotowanie w parafii i w naszych rodzinach. Głównym celem przygotowania jest odnowa naszej wiary w Boga. Pragniemy przypatrzeć się sobie i odpowiedzieć na pytania:

*czy kształtujemy nasze życie według zasad wiary

*na ile przełamujemy i prostujemy błędne koncepcje naszego życia

*czy powracamy do normalnego pojmowania małżeństwa i rodziny oraz prawa do życia

*na ile odnajdujemy czas na modlitwę w życiu osobistym, rodzinnym, wspólnotowym

* ile wkładamy troski o zachowanie niedzieli i regularnego uczestniczenia w Mszy św. niedzielnej

Przybycie Maryi do naszej parafii to szczególne odwiedziny rodzin i każdego z nas. To możliwość zawierzenie Bogu przez Maryję naszych radości i kłopotów.

Ufamy, że nawiedzenie Maryi w Jasnogórskim Obrazie uprosi nam łaski i dary Ducha Świętego, które umocnią nas w trudzie codzienności.

Przyjdź Jasnogórska Pani!

Przyjdź nasza Matko i Królowo! Zapraszamy Cię najpiękniej, jak umiemy. Przyjdź i prowadź nas do Jezusa Syna Twojego, a naszego Pana i Zbawiciela. Przyjdź i spraw swoim skutecznym orędownictwem, aby Chrystusowy pokój zamieszkał w każdym naszym domu i w każdym naszym sercu.