Jesteś tutaj: › AKTUALNOŚCI :: XXI Diecezjalny Przegląd Piosenki Religijnej

XXI Diecezjalny Przegląd Piosenki Religijnej

Zaproszenie do uczestnictwa w XXI Diecezjalnym Przeglądzie Piosenki Religijnej

ZAPROSZENIE DO UCZESTNICTWA

Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Kaliszu oraz Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu uprzejmie zapraszają do uczestnictwa w XXI Diecezjalnym Przeglądzie Piosenki Religijnej "SACROSONG 2010", który odbędzie się w dniach 23-24 października 2010r.

Celem przeglądu jest pobudzanie i rozwijanie zainteresowań muzycznych oraz twórczości religijno - artystycznej młodzieży. Podobnie jak w latach ubiegłych zainteresowanie przyjazdem do Kalisza wyrażają młodzi ludzie nie tylko z diecezji kaliskiej, ale z całej Polski. Atmosfera zarówno Przeglądu, jak też Koncertu Galowego sprzyja nawiązywaniu kontaktów oraz dokonywania porównań własnego dorobku artystycznego z dorobkiem innych.

Wzorem roku ubiegłego, pragnąc nadać "SACROSONGOWI" szczególny charakter. Proponujemy 2-dniowe WARSZTATY PIEŚNI I PIOSENKI RELIGIJNEJ prowadzone przez Jakuba TOMALAKA oraz przygotujemy koncert galowy. Pragniemy serdecznie zaprosić młodzież zarówno do uczestnictwa w "SACROSONGU", jak i w towarzyszących mu WARSZTATACH.

Bliższych informacji udziela ks. prałat Stanisław Tofil (tel.: 62 765-31-01) oraz Andrzej Tylczyński (CKiS) (tel.: 62 764-10-48). Regulamin "SACROSONGU" dostępny w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu, ul. Łazienna 6 (Dział Artystyczny), w Parafii św. Apostołów Piotra i Pawła w Kaliszu, Pl. Boh. Westerplatte 1-3 oraz na tej stronie internetowej i www.ckis.kalisz.pl

Bardzo prosimy o rozpropagowanie idei Przeglądu i Warsztatów wśród innych wykonawców i zespołów. Wszystkich będziemy serdecznie witać w gościnnym Kaliszu!

Parafia św. Ap.Piotra i Pawła w Kaliszu

i CKiS w Kaliszu

R a m o w y  p r o g r a m

( program może ulec nieznacznym zmianom)