Jesteś tutaj: › AKTUALNOŚCI :: Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę już niebawem!

Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę już niebawem!

Już 9 sierpnia po raz drugi wyrusza z naszej Parafii piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Przez 5 dni w pocie czoła będziemy podążali, by dojść pod Jasnogórski Tron Królowej Polski.

Zachęcamy wszystkich Parafian do podjęcia trudu i uczestnictwa w tegorocznej 373. i 19. diecezjalnej pielgrzymce od Józefa do Maryi.

Rozpoczynamy już przyjmowanie zapisów w kancelarii w godzinach 8:00-9:00 oraz 16:30-18:00, a także po każdej Mszy św. w zakrystii.

Przy zapisie prosimy o podanie danych: Imie i Nazwisko, Adres zamieszkania, PESEL, tel.kontaktowy

Szukamy  również osób do służby drogowej, której celem jest dbanie o bezpieczeństwo pielgrzymki, kierowanie ruchem.... Kursy odbywać się będą w lipcu!

Przypomnijmy:

Pielgrzymka odbędzie się w dniach od 9 do 19 sierpnia. Nasza parafialna grupa posiada kolor kremowy.

Serdecznie zachęcamy do udziału w pielgrzymce, zwłaszcza młodzież.

W razie pytań prosimy dzwonić (062) 765-34-39 lub wysłać maila na adres stach@parafiapiotraipawla.kalisz.pl

KOSZT 70 zł

"NIE BÓJ SIĘ WZIĄĆ MARYI DO SIEBIE"