Jesteś tutaj: › AKTUALNOŚCI :: Propozycja komunikatu:
AKTUALNOŚCI

Propozycja komunikatu:

„Festiwalu Tratwa"

P.T. Księże Proboszczu/Administratorze
Jako Duszpasterstwo Młodzieży naszej Diecezji zwracamy się z uprzejmą prośbą do Księdza o dodanie do ogłoszeń komunikatu o zbliżającej się 8 edycji „Festiwalu Tratwa", oraz dodania plakatu (który znajduje się w załączniku do wiadomości) do parafialnej strony internetowej i mediach społecznościowych z oznaczeniem #tratwa, #jestemnatratwie.
Propozycja komunikatu:
W dniach 27-28 maja odbędzie się 8 edycja „Festiwalu Tratwa" w Pleszewie. Zapraszamy kandydatów przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania, jak też młodzież z grup duszpasterskich, oraz starszą do uczestnictwa w tym wydarzeniu przez wspólne warsztaty, spotkania, modlitwę i koncerty. W piątek 27 maja odbędzie się wieczór wspólnej modlitwy w Kościele Najświętszego Zbawiciela. W sobotę część warsztatowa zakończona koncertem Zespołu TGD (które obchodzi swoje 40lecie) o godzinie 20.00 w „Zajezdni Kultury" Rejestracja na część warsztatową rozpocznie się od 16 maja przez stronę www.jestemnatratwie.pl.

Zachęcamy do tworzenia grup z parafii pod opieką duszpasterzy, rodziców i katechetów, oraz pomocy przy rejestracji, udział w kosztach uczestnika to 70zł (jeśli wynikłby problem finansowy prosimy zgłosić organizatorom) tak aby dać szansę młodym przeżywania wspólnej radości i formacji. Zarejestrowani na warsztaty mają zapewniony nocleg z piątku na sobotę (w szkole podstawowej nr 3) oraz pełne wyżywienie przez trwanie festiwalu, oraz wszystkie materiały potrzebne do uczestnictwa w warsztatach. Zapraszamy też do zakupu cegiełek/zaproszeń na koncert w cenie 25zł, które pomagają nam tworzyć Festiwal tak aby jak to było w latach ubiegłych wstęp na część koncertową był otwarty.
Proszę wszelkie sugestie oraz pytania kierować telefonicznie na mój nr telefonu: 728470476, lub drogą mailową xiadz.muzyka@gmail.com, jestemnatratwie@gmail.com

Z pozdrowieniem kapłańskim
Ks. Marek Muzyka
Diecezjalny duszpasterz młodzieży

...#...