Jesteś tutaj: › AKTUALNOŚCI :: OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAÑSKIEGO 17 kwietnia 2022 roku.

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAÑSKIEGO 17 kwietnia 2022 roku.

1. Przeżywane dziś ŚWIĘTA WIELKANOCNE, które niosą odnowę sił duchowych i fizycznych, oraz budzą naszą wiarę i nadzieję na lepszą przyszłość w pokoju. Serdecznie witamy wszystkich parafian i gości przybyłych do rodzin naszej parafii. Zapraszamy na spotkanie eucharystyczne w naszej świątyni. Wszystkim życzymy szczególnych łask Chrystusa Zmartwychwstałego. Dziś Msze św. jak w każdą niedzielę z wyjątkiem Mszy św. o godz. 700.

2. Dzisiejsza uroczystość skłania nas do wyrażenie serdecznych słów wdzięczności, za każdą życzliwość, pomoc oraz ofiarę składaną na wyposażanie naszego kościoła. Sześciu rodzinom dziękujemy za dar serca na cen cel.

3. Dziękujemy wszystkim za liczny udział modlitewny w Triduum Paschalnym i wszystkim zaangażowanym w posługę. Ks. Przemysławowi za wykonanie Ciemnicy , Służbie Liturgicznej za wykonanie Grobu Pańskiego ,a P. Dominikowi za ułożenie kwiatów.

4. Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Ofiarami zbieranymi do puszek przed kościołem wspieramy Wyższe Seminarium Duchowne w Kaliszu i Katolicki Uniwersytet Lubelski. Msze św. w naszej parafii, jak w każdą niedzielę. W związku z dyngusem, apelujemy do młodzieży o kulturę zachowania.

5. Następna niedziela jest NIEDZIELĄ MIŁOSIERDZIA BOŻEGO. Jest to jednocześnie VIII rocznica - kanonizacji dwóch wielkich papieży Jana Pawła II i Jana XXIII. W tym dniu przypada odpust w Parafii Miłosierdzia Bożego. Z inicjatywy Caritas Polska przyszła niedziela jest „Dniem Dobra". ( komunikat).

6. Przed kościołem do nabycia prasa katolicka.