Jesteś tutaj: › AKTUALNOŚCI :: ogłoszenia 2020

ogłoszenia 2020

Wrzesień 2020 Pierwsze Komunie Święte

XXIII Niedziela Zwykła - 06 września 2020 roku.

1. Dziś na Mszę św. o godz. 11.30 zapraszamy dzieci kl. zerowych i pierwszych wraz z rodzicami lub opiekunami . Podczas tej Mszy św odbędzie się poświęcenie tornistrówy i przyborów szkolnych.

2. We wtorek przypada Święto Narodzenia NMP ( Matki Bożej Siewnej), Msze św o godz 7.00 , 18.30. Serdecznie zapraszamy.

3. W dniu dzisiejszym przypada 33 rocznica poświęcenia placu pod budowę naszej świątyni.W przyszłą niedzielę , jak każdego 13 dnia miesiaca zapraszamy na nabożeństwo fatimskie, które rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 1830, po niej różaniec i procesja.Jest to jednocześnie 33 rocznica odprawienie pierwszej Mszy św. w drewnianej kaplicy.Zapraszam wszystkich. Będziemy wspólnie dziękować Panu Bogu za błogosławieństwo w pracach duszpasterskich i budowlanych. Będziemy też dziękować za ludzi, którzy ten kościół wznosili swoim trudem, pracą, ofiarnością i modlitwą, za parafian, darczyńców i ofiarodawców. Będziemy polecać Bogu nasze dzieło i dzieło wszyskich ludzi dobrej woli. Pamiętać będziemy także o tych, którzy odeszli do Pana.
4. Akcja Katolicka będzie mieć swoje spotkanie we wtorek 08 września po Mszy św. wieczornej.
5. Krucjata Wyzwolenia Człowieka zaprasza do wspólnej modlitwy w int. uzależnień we wtorek 08 września br. o godz. 18.00
6. Zbliżają się uroczystości parafialne i patiotyczne, które obchodzić będziemy w dniach od 15- 18 września br. Serdecznie prosimy, abyście zarezerwowali sobie czas i uczestniczyli w tych uroczystościach .Zbliż sięteż uroczystość św. Stanisława Kostki - Patrona dzieci i młodzieży. 18.09.br).
7. Pięciu rodzinom dziekujemy za dar serca na wyposażanie naszej świątyni. Następna niedziela jest trzecią niedzielą miesiąca. Modlitwą i ofiarą wspierać będziemy dzieło wyposażania naszej świątyni.

8. Próba dla dzieci rocznicowych odbędzie się w środę 09 września o godz. 16.00, spowiedż dla tych dzieci w sobotę o godz. 17.00.

dla dzieci pierwszokomunijnych; grupa 1. w środę 09.09.br. o godz. 17.00.
grupa 2, i inne szkoły w piątek 11.09.br.o godz. 17.00 .

9. Firma Słuchmed. Nowy Świat 19 w Kaliszu prosiła o ogłoszenie, że wykonuje bezpłatne badania słuchu.

10. Przed kościołem do nabycia prasa katolicka. med. Nowy Świat 19 w Kaliszu prosiła o ogłoszenie, że wykonuje bezpłatne badania słuchu.

10. Przed kościołem do nabycia prasa katolicka.