Jesteś tutaj: › AKTUALNOŚCI :: Pierwsza Komunia Święta 2020

Pierwsza Komunia Święta 2020

Wrzesień - miesiąem Komunii 2020.

Pierwsza Komunia Święta 2020

Kochane Dzieci, Drodzy Rodzice, Drodzy Chrzestni,
Wszyscy czekamy na ten piękny dzień spotkania dzieci z Jezusem w Eucharystii. Jezus pragnie przyjść do Waszego serduszka jako Przyjaciel i dać Wam swoją miłość i radość.
W bieżącym roku 2020 epidemia koronawirusa pokrzyżowała nam plany. Ze względów bezpieczeństwa przesunęliśmy datę Komunii Świętej na miesić wrzesień, dla dobra i bezpieczeństwa dzieci i rodzin.
„ Jestem pewien, że jesteście dobrze przygotowani do spotkania z Jezusem i bardzo na to spotkanie czekacie. Trzeba zrobić wszystko, aby ten dzień był piękny, radosny i bezpieczny dla Was i  dla Waszych rodzin. Chcę Was zapewnić, że Pan  Jezus też czeka na ten wyjątkowy dzień spotkania z Wami.
Proszę Was drogie Dzieci, proszę Waszych rodziców, rodzeństwo, chrzestnych i dziadków, abyście  modlili się do Boga i Maryi. Starajcie się w domu, w rodzinie myśleć i rozmawiać o Panu Jezusie. Spotkanie z Nim tak oczekiwane i wytęsknione będzie dla wszystkich głębokim i wspaniałym przeżyciem."
Pozdrawiam wszystkie dzieci a szczególnie rocznicowe i pierwszokomunijne. Modlę się za Was i za Wasze rodziny. Jestem przekonany, że Pan Bóg nagrodzi naszą tęsknotę i cierpliwe oczekiwanie na spotkanie z Nim w Komunii Świętej.

Spotkania przygotowawcze odbędą się:
Dla dzieci rocznicowych, w środę 2 września o godz. 17.00,
Dla dzieci pierwszokomunijnych gr. 1. tj. kl. IV A B w czwartek o godz. 17.00 Grupa 2, kl. IV C D i inne szkoły w piątek o godz. 17.00 .
Rodziców dzieci pierwszokomunijnych, serdecznie prosimy o dostarczenie do Ks. Prał. Stanisława Tofila , świadectwa chrztu, dzieci chrzczonych poza naszą parafią.

Ks.Stanisław Tofil