Jesteś tutaj: › AKTUALNOŚCI :: OGŁOSZENIA PARAFIALNE

VII NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO -

VII NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO - 24 maja 2020r.

1. Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.W następną niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

2. Trwa miesiąc maj. Serdecznie zapraszamy na Nabożeństwa Majowe, które sprawujemy codziennie o godz. 1800.

3. W poniedziałek , jak każdego 25 maja dnia miesiąca zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo do Matki Bożej Królowej Pokoju.

4. We wtorek 26 maja br. przeżywać będziemy Dzień Matki. Wszystkim mamom z okazji ich święta składamy najserdeczniejsze życzenia.

5. Rodziców dzieci pierwszokomunijnych serdecznie zapraszamy na wieczorną Mszę św. w czwartek 28 maja br. o godz. 18.30.

6. W dniu 19 czerwca br . odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Przychody z tej akcji wspomogą misjonarzy polskich Zachęcamy do włączenia się w tę akcję. Szczegóły podamy później.

7. Kochani Parafianie, nie spodziewaliśmy się, że przyjdzie taki czas, w którym atak wirusa ograniczy nasze uczestnictwo w liturgii .Obserwujemy już przebłyski poprawy.. Ufamy , że ten smutny czas wkrótce się skończy i ponownie nadejdzie czas radości. Zapraszamy Was do wspólnego przeżywania modlitwy w naszej świątyni. Niech Maryja -Królowa Pokoju wyprasza nam potrzebne łaski i wlewa w nasze serca wiarę , nadzieję i miłość.

8. Przed kościołem do nabycia prasa katolicka. Serdecznie polecamy Opiekuna .W nim; O święceniach diakonatu w Ostrowie Wielkp. O Męczennikach Narodu Polskiego z okresu II wojny światowej i o obchodach 100 rocznicy urodzin Papieźa Świętego Jana Pawła II i wiele innych ciekawych artykułów. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.