Jesteś tutaj: › AKTUALNOŚCI :: Naprawa dachu Świątyni

Naprawa dachu Świątyni

Po wcześniejszym ustaleniu ze Wspólnotą Parafialną, Radą Parafialną, zgodą Kurii Diecezjalnej i akceptacją Urzędu Miasta w Kaliszu przystąpiono do naprawy uszkodzeń ( w wyniku wichury 6 XII.2013 r.) i pokrycia dachu świątyni blachą miedzianą.

Pokrycie świątyni blachą miedzianą jest ważnym etapem w historii świątyni i wielką radością dla Wspólnoty Parafialnej. Ks. Prałat – proboszcz  parafii św. Ap. Piotra i Pawła bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy już włączyli się i włączają się w to dzieło, swoją modlitwą , ofiarą składaną na tace , w kopertach  i na kolędzie. Jak dotychczas  w historii budowy  tej  świątyni  radziliśmy  sobie ze wszystkimi problemami , tak i teraz  ufamy mocno, że z Bożą pomocą  i  wielką  życzliwością Parafian i Gości  dzieła tego dokonamy dla chwały Bożej , dobra Wspólnoty Parafialnej  i przyszłych pokoleń.