Jesteś tutaj: › AKTUALNOŚCI :: Ostatnie przygotowania do Pielgrzymki

Ostatnie przygotowania do Pielgrzymki

Już 9 sierpnia wyrusza z naszej Parafii piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Przez 5 dni w pocie czoła będziemy podążali, by dojść pod Jasnogórski Tron Królowej Polski.

Zachęcamy wszystkich Parafian do podjęcia trudu i uczestnictwa w tegorocznej 372. i 18. diecezjalnej pielgrzymce od Józefa do Maryi.

Jeszcze przez kilka dni przyjmujemy zapisy w kancelarii w godzinach 8:00-9:00 oraz 16:30-18:00, a także po każdej Mszy św. w zakrystii.

Przy zapisie prosimy o podanie danych: Imie i Nazwisko, Adres zamieszkania, PESEL, tel.kontaktowy

Koszt pielgrzymki -70zł/osoba.

Uwaga! Każda kolejna osoba z rodziny płaci 15zł mniej

Przypomnijmy:

Pielgrzymka odbędzie się w dniach od 9 do 19 sierpnia. Opiekunem grupy będzie ks. mgr Eugeniusz Synowiec.  Naszej parafialnej grupie postanowilismy nadać kolor kremowy.

Serdecznie zachęcamy do udziału w pielgrzymce, zwłaszcza młodzież.

Szczegółowych informacji udziela ks. mgr Eugeniusz Synowiec -tel. 600 227 860

Wszystkich, którzy zapisali się już na pielgrzymkę, zapraszamy do zapisania sie również w profilu naszej grupy na stronie Naszej-Klasy- KLIKNIJ TU