Jesteś tutaj: › AKTUALNOŚCI :: W Radiu Rodzina o naszej Pielgrzymce

W Radiu Rodzina o naszej Pielgrzymce

Już w najbliższy piątek (24 lipca), zapraszamy do wysłuchania „Audycji dla młodzieży” w Diecezjalnym Radiu Rodzina (103,1 FM). Audycja, która rozocznie się o godzinie 17:25, poświęcona będzie tegorocznej Pieszej Pielgrzymce do Częstochowy.

Jednym z gości będzie ks. Eugeniusz Synowiec – wikariusz w naszej Parafii, który jest organizatorem naszej pierwszej Parafialnej Pielgrzymki.

Ks. Eugeniusz opowiadał będzie o naszej Parafialnej grupie Kremowej. Serdecznie zachęcamy do wysłuchania audycji.

24 lipiec,   godzina 17:25,     Radio Rodzina (103,1 FM)!.

Audycji posłuchać będzie można również w Internecie na stronie  http://www.radiorodzina.kalisz.pl

Przypominamy również, że trwają jeszcze zapisy na Pieszą Pielgrzymkę z naszej Parafii! Serdecznie zapraszamy, do podjęcia trudu i uczestnicwa w tegorocznej, pierwszej Pielgrzymce razem z naszą wspólnotą parafialną