Jesteś tutaj: › AKTUALNOŚCI :: Książka

Książka

„Rola i miejsce wspólnoty parafialnej w życiu społecznym”- to tytuł książki wydanej przez naszą parafię z okazji jej jubileuszu - 25-lecia. Publikacja ukazuje trudy i radości tworzenia wspólnoty parafialnej i budowy świątyni. Czynią to autorzy m. in. z UKSW w Warszawie, UMK w Toruniu, UAM w Poznaniu. Większość referatów zostało wygłoszonych  podczas II Sympozjum popularnonaukowego w naszej parafii. Książka szeroko i obszernie obejmuje zagadnienia życia parafialnego, dlatego warto zapoznać się z tą książką, aby zdobyć podstawową wiedzę o życiu parafii, parafian i ich działalności.