Jesteś tutaj: › AKTUALNOŚCI :: Nawiedzenie Maryi Jasnogórskiej w naszej parafii

Nawiedzenie Maryi Jasnogórskiej w naszej parafii

18-19 października 2011 roku - Nawiedzenie MB Częstochowskiej

We wtorek 18 października Obraz Matki Bożej Częstochowskiej dotarł do naszej parafii, parafii św. Apostołów Piotra i Pawła w Kaliszu na osiedlu Dobrzec.  W czasie powitania, a później na Mszach św. i czuwaniach zgromadziły się rzesze wiernych. Do spotkania z Czarną Madonną parafianie przygotowywali się przez trwające wcześniej misje. Spotkanie z Maryją w znaku Ikony Jasnogórskiej było głębokim przeżyciem religijnym dla nas wszystkich. Maryję pożegnaliśmy w czasie Mszy św. 19 października o godzinie 15.00. Również ta Eucharystia zgromadziła licznie wiernych naszej parafii.

Zapraszamy do odwiedzenia galerii zdjęć z nawiedzenia na stronie naszego diecezjalnego "Radia Rodzina", oraz zdjęcia wykonane przez Pana Krzysztofa Króla.