Jesteś tutaj: › AKTUALNOŚCI :: Nowy rok szkolno- katechetyczny

Nowy rok szkolno- katechetyczny

W czwartek 1 września rozpoczyna się nowy rok szkolno- katechetyczny 2011/2012. W naszej świątyni rozpoczniemy go na Mszy Świętej o godz. 18:30. Następnego dnia 2 września zapraszamy na czuwanie modlitewne po Mszy Świętej wieczornej.

W czwartek 1 września rozpoczyna się nowy rok szkolno- katechetyczny. Problem wychowania młodego pokolenia będziemy polecać Panu Bogu w sposób szczególny w czwartek 1 września na Mszy Świętej o godz. 18:30, na którą serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież z rodzicami, nauczycieli, wychowawców i katechetów.

Spowiedź w tym dniu od godz. 17:00

Z wielką radością patrzymy na młode pokolenie, które podejmuje trud formacji intelektualno- religijnej. Mając na uwadze jak najlepsze wychowanie młodzieży, która jest wielką nadzieją, apelujemy o sumienny udział w katechizacji i niedzielnych Mszach Świętych.

W I piątek miesiąca 2 września po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy młodzież na czuwanie modlitewne rozpoczynające nowy rok szkolno- katechetyczny, które zakończymy Apelem Jasnogórskim. Szczególnie zaproszenie kierujemy do młodzieży, która w tym roku szkolnym przygotowywać się będzie do przyjęcia sakramentu bierzmowania