Jesteś tutaj: › AKTUALNOŚCI :: Boże Ciało A.D. 2011

Boże Ciało A.D. 2011

W czwartek UROCZYSTOŚĆ PRZENAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA - BOŻE CIAŁO. W eucharystycznej procesji przejdziemy ulicami naszego osiedla, aby Bogu utajonemu, pod postacią chleba i wina oddać publiczną cześć. Niech to będzie nasze wyznanie wiary.

Ołtarze ustawione  będą:

OŁTARZ I  - na  styku bloku H. Sawickiej 10 i 12

OŁTARZ II  - na  wysokości Al. Wojska Polskiego 52-58

OŁTARZ III - na  wysokości Al. Wojska Polskiego 36-38

OŁTARZ IV  - naprzeciw H. Sawickiej 13 i 15.

O przygotowanie ołtarzy serdecznie prosimy mieszkańców wymienionych bloków i bloków sąsiednich. Przez tę pomoc dajemy wyraz naszej dobrej woli. Wszystkich mieszkańców zwłaszcza mieszkających przy trasie procesji, prosimy o udekorowanie okien i balkonów. W tym szczególnym dniu pójdźmy wszyscy na procesję, aby oddać cześć Chrystusowi w Eucharystii i aby dać świadectwo swojej wiary. O szczególne zaangażowanie w procesję prosimy wszystkie grupy parafialne, kręgi rodzin, członków KŻR, asystę, ministrantów, grupy Maryjne, młodzież oraz chór. Dzieci rocznicowe i pierwszokomunijne serdecznie zapraszamy do udziału w procesji w strojach komunijnych.

Msze św. w naszej świątyni o godz. 7:00 , 8:30 , 10:00 , 11:30 , 17:00  (nie będzie Mszy św. o godz. 13:00 i 18:30)

Procesja parafialna rozpocznie się Mszą św. o godz 17:00. Przejdziemy procesyjnie trasę tak, jak w ubiegłym roku.

----------------------------------

Próba asysty i dzieci sypiących kwiatki odbędzie się w poniedziałek i wtorek o godz. 17:00. Rodziców tych dzieci prosimy o pomoc.