Jesteś tutaj: › Sacrosong › Sacrosong 2009
sacrosong 2009

Szczęść Boże!

Serdecznie zapraszamy Was- Droga Młodzieży na zbliżające się kaliskie warsztaty Gospel, które odbędą się 20 i 21 listopada 2009r.w parafii św. Ap.Piotra i Pawła w Kaliszu.

Zachęcamy zespoły i chóry młodzieżowe działające przy  parafiach, domach kultury, w szkołach do wzięcia udziału w naszej inicjatywie. Przed Wami niepowtarzalna atmosfera dwóch dni wspólnych prób, które z pewnością na zawsze zostaną w  pamięci - wystarczy tylko wysłać swoje zgłoszenie!
Gwarantujemy, że ten czas będzie dla Was wyjątkowy: oprócz muzycznych wrażeń i nauki utworów poznacie swoich rówieśników, którzy zachwycili się nie tylko brzmieniami, ale i przesłaniem muzyki gospel.

Jeżeli jeszcze jako grupa nie zdecydowaliście się - nie czekajcie, zapiszcie się, wypełniając formularz na stronie http://www.parafiapiotraipawla.kalisz.pl
Przekonacie  się , że będzie to dla Was czas, który odmieni Wasze patrzenie na świat i muzykę.

Pozdrawiamy serdecznie

Biuro Organizacyjne „Sacrosongu”