Jesteś tutaj: › Z życia Parafii › Duszpasterze
Duszpasterze w naszej Parafii
  • Proboszcz - tel./fax. 062 765 31 01

    ksiądz prałat mgr Stanisław Tofil
    e-mail: stanto@parafiapiotraipawla.kalisz.pl
  • Wikariusze - tel. 062 765 34 39

    - ks. Tomasz Jeż
    - ks. Aleksander Piekielny
    - ks. Rafał Hącia
  • W Parafii pracowali:

  ks. Marek Stefański 1987 - 1990
  ks. Henryk Witkowski 1987 - 1990
  ks. Krzysztof Gąsiorowski 1989 - 1991
  ks. Tomasz Lenczewski 1990 - 1994
  ks. Roman Krzyżaniak 1990 - 1994
  ks. Maciej Rusin 1991 - 1994
  ks. Krzysztof Bednarz 1994 - 1996
  ks. Andrzej Jałoszyński 1994 - 1996
  ks. Roman Nawrocki 1994 - 1995
  ks. Zbigniew Stefański 1995 - 2002
  ks. Wiesław Cieplik 1996 - 2003
  ks. Mariusz Ziętkiewicz 30.03 - 30.06.2002
  ks. Piotr Wesołowski 01.07.2002 - 30.06.2004
  ks. Marek Olszewski 01.07.1996 - 30.06.2005
  ks. Eugeniusz Kieliba 05.01.2004 - 30.06.2005
  ks. Włodzimierz Dubis 09.05.2004 - 30.06.2005
  ks. Piotr Kuświk 2004 - 2006
  ks. Maciej Krulak 2005 - 2006
  ks. Józef Wachowiak 2006 - 2007
  ks. Zbigniew Cieślak 2006 - 2007
  ks. Grzegorz Stachurski
2005 - 2008
  ks. Jarosław Dębiński 1.07.2005 - 31.08.2009
  ks. Wojciech Erenc 1.07.2007 - 31.08.2009
  ks. Eugeniusz Synowiec 1.07.2007 - 30.06.2010
  ks. Łukasz Olejnik 1.07.2008 - 30.06.2013
  ks. Paweł Guździoł 1.09.2009 - 30.06.2010
  ks. Adam Mikulski 1.07.2010 - 30.06.2013

ks. Szymon Cierpik 1.07.2013 -30.06.2015
ks. Łukasz Luźny
1.07.2011 -30.06.2016
ks. Piotr Jaroszkiewicz

1.07.2013 - 30.06.2016

ks. Aleksander Piekielny

1.07.2015-

  ks. Rafał Hącia 1.07.2016-
  ks. Sebastian Łagódka

1.07.2016 - 30.06.2017

  ks. Tomasz Jeż 1.07.2017
  • Z parafii pochodzą:

    - ksiądz Bogdan Modrzejewski
    - + Śp.ksiądz Mariusz Nowaczyk
    - ksiądz Adam Sośnicki
    - ksiądz Paweł Sadowski - oblat.
    - O.Andrzej Mikołajczyk-Karmelita         
    - ksiądz Wiktor Fenger    
    - siostra Julita Wasilewska- nazaretanka

...#...