Jesteś tutaj: › AKTUALNOŚCI :: Książka o Sacrosongu

Książka o Sacrosongu

Z okazji 25 – lecia Przeglądów Pieśni i Piosenki „Sacrosong” w parafii pw. Św. Ap. Piotra i Pawła w Kaliszu została wydana pozycja książkowa opracowana przez Patrycję Kliber.

"Młoda parafia św. Ap. Piotra i Pawła w Kaliszu 25 lat temu zapoczątkowała coroczny Przegląd Pieśni i Piosenki Religijnej "Sacrosong". Ks. Prałat Stanisław Tofil zauważył potrzebę tej formy przeglądu, która pozwala młodzieży zaprezentować swoje zdolności, porównać sie z innymi wykonawcami, a także udoskonalić swój warsztat artystyczny. Ukoronowaniem 25-lecia tej pracy jest książka, którą oddajemy w ręce Czytelników. Warto się z nią zapoznać, by zdobyć wiedzę o radosnym podejmowaniu przez dzieci i młodzież twórczych poszukiwań i artystycznego rozwoju swoich talentów".

Kazimierz Madziała

profesor doktor habilitowany