Jesteś tutaj: › Makulatura na misje › Pielgrzymka 2012
Zaproszenie na IV pielgrzymkę z GRUPĄ KREMOWĄ

Wielkie odliczanie trwa.. Do tegorocznej Pielgrzymki pozostały 2  miesiące a więc i trwają wielkie przygotowania do tak wyczekiwanych przez wielu pielgrzymów chwil. Tegoroczna 375 Kaliska i 21 Diecezjalna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę odbywać będzie się pod hasłem "Kościół naszym domem". O chwile skupienia i refleksji podczas pielgrzymki zadbają Ojcowie Duchowni którzy poprzez swoje konferencje będą starali się uświadomić nam jak istotny w życiu każdego chrześcijanina jest Kościół będący miejscem w którym zawsze możemy spotkać się z Bogiem - Naszym Ojcem.

Tegoroczna pielgrzymka, jak i ta z roku ubiegłego, będzie również pielgrzymką wyjątkową. W tym roku również będziemy mogli uczestniczyć w uroczystości zaślubin. Ślub ten odbędzie się 9 sierpnia w Brzezinach o godzinie 15.30. Będzie to druga Msza Święta tego dnia jednak mamy nadzieję że wyjątkowość tej ceremonii sprawi że każdy pielgrzym zapragnie radować się wraz z Młodymi w tak ważnym dla nich dniu, poprzez uczestnictwo w Mszy Świętej.

Zapraszamy do pielgrzymowania z naszą parafialną Grupą Kremową, która w tym roku do Pani Jasnogórskiej wyruszy już CZWARTY RAZ!

Pielgrzymkę tworzycie Wy i bez waszego zaangażowania trudno będzie stworzyć prężna Grupę Kremową!

Zapraszamy do zadeklarowania swojego uczestnictwa w tej pielgrzymce- w kancelarii lub w zakrystii.

Kierownikiem naszej grupy będzie tak, jak w ubiegłym roku- ks. Łukasz Luźny ;-)